Półmiski
Kuchni
Fanaberii

Odświeżyliśmy menu, które poprzednio nosiło nazwę KORYTKA. Obecnie nazywa się PÓŁMISKI KUCHNI FANABERII i mamy nadzieję, że nasze nowe propozycje przypadną Ci do gustu.

PÓŁMISKI KUCHNI FANABERII realizujemy wyłącznie na wcześniejsze zamówienie.

Półmisek Drwala (dla 8-10 osób)

Golonko z kością (2szt), żeberko wieprzowe (2szt.), kiełbasa smażona (2szt.), udko z kurczaka (2szt.), kiełbaski białe kręcone (2szt.), krupniok (2szt.), rolada wieprzowa (2szt.), kula drobiowa z pieczarkami i porem (2szt.), mix pierogów (12szt.), chrupiące placki ziemniaczane z sosem z leśnych grzybów (6szt.), smażony ser (2szt.), micha kapusty zasmażanej, ziemniaki opiekane, ogórki kiszone

Cena 450 zł

Półmisek Różowy (dla 4-6 osób)

Pierś z kaczki (1szt.), polędwiczki wieprzowe z sosem z borowików (1szt.), zawijaniec parmeński z suszonymi pomidorami i bazylią owinięty szynką długodojrzewającą (1szt.), noga z kaczki confit (1szt.), rolada wieprzowa (1szt.), kula drobiowa wypełniona pieczarkami i porem (1szt.), denary ziemniaczane, kluski śląskie z sosem, zestaw jarzyn, buraki glazurowane w miodzie.

Cena 300 zł

Półmisek Zielony (dla 4-6 osób)

Noga z gęsi (1szt.), pierś z kaczki (1szt.), schab nadziewany suszonymi pomidorami otoczony sezamem (1szt.), kula drobiowa wypełniona pieczarkami i porem (1szt.), rolada wołowa (1szt.), ozór wołowy z sosem chrzanowym (1szt.), denary ziemniaczane, kluski śląskie z sosem, zestaw jarzyn.

Cena 300 zł

Półmisek Różowy (dla 8-10 osób)

Pierś z kaczki (2szt.), polędwiczki wieprzowe z sosem z borowików (2szt.), zawijaniec parmeński z suszonymi pomidorami i bazylią owinięty szynką długodojrzewającą (2szt.), noga z kaczki confit (2szt.), rolada wieprzowa (2szt.), kula drobiowa wypełniona pieczarkami i porem (2szt.), denary ziemniaczane, kluski śląskie z sosem, zestaw jarzyn, buraki glazurowane w miodzie

Cena 550 zł

Półmisek Zielony (dla 8-10 osób)

Noga z gęsi (2szt.), pierś z kaczki (2szt.), schab nadziewany suszonymi pomidorami otoczony sezamem (2szt.), kula drobiowa wypełniona pieczarkami i porem (2szt.), polędwiczka wieprzowa w sosie w borowików (1szt.), ozór wołowy w sosie chrzanowym (1szt.), rolada wołowa (2szt.), poliki wołowe (1szt.), denary ziemniaczane, kluski śląskie z sosem, zestaw jarzyn.

Cena 550 zł

Półmisek Pierogowy

Mix 50 pierogów

Cena 130 zł

Półmisek Śląski (dla 4 osób)

Golonko z kością (1szt = ok. 1kg) (4szt.), ziemniaki opiekane, kapusta zasmażana, musztarda, chrzan.

Cena 200 zł

Półmisek Rybny (dla 4-6 osób)

6 kawałków ryby pieczonej w piecu do wyboru: łosoś, pstrąg, dorsz, halibut, sandacz, ziemniaki opiekane, denary ziemniaczane, kapusta zasmażana lub zestaw jarzyn, mix pierogów.

Cena 350 zł

Półmisek Rybny (dla 8-10 osób)

12 kawałków ryby pieczonej w piecu do wyboru: łosoś, pstrąg, dorsz, halibut, sandacz, ziemniaki opiekane, denary ziemniaczane, kapusta zasmażana lub zestaw jarzyn, mix pierogów.

Cena 550 zł