Opinie

Zobacz co klienci piszą o Fanaberii.

Najlepsza cukiernia na Śląsku

Wypowiedzi klientów

Co klienci piszą o Fanaberii?

W tym miejscu można zdegustować arcydzieła sztuki cukierniczej. Ciasteczka są pyszne, wykonanie z niezwykłą precyzją. Szacun dla ludzi, którzy tworzą te wypieki. Drogo, ale jak pomyślę ile w to włożono pracy to cena już nie jest tak wygórowana. Polecam.

Ewa

Miejsce klimatyczne ,jesteś dopieszczony przez personel , dania są przepyszne żałuje ze mieszkam aż w Warszawie. Podróż tak planujemy żeby być w restauracji.

Barbara

Desery i ciasta na światowym poziomie. Piękne wnętrze i miejsce, którego brakowało w Wodzisławiu. Dobra kawa i pyszne słodkości. W sam raz na mniejsze i większe spotkania.

Monika

Z najgłębszym przekonaniem możemy powiedzieć, że wizyta w restauracji „Wiejska Chata” i cafeterii „Fanaberia” jest zawsze fantastyczna. Bardzo lubimy wracać do tego miejsca, ponieważ można w bardzo dobrej atmosferze i przy wspaniałym jedzeniu się spotkać i odpocząć. Zarówno restauracja, jak i cafeteria oferują wysokiej jakości dania i kreacje ciast i wypieków. Restauracja i cafeteria są bardzo gustownie urządzone i łączą nowoczesność z tradycją. Można powiedzieć, że właściciele prowadzą restaurację i kawiarnię z dużą pasją i dbałością o szczegóły. Tą dużą pasje i dbałość o szczegóły można widzieć również w gustownie przygotowanych posiłkach na talerzach. Potrawy są zawsze świeżo przygotowane i niezwykle smaczne. Można posmakować naturalności zastosowanych produktów. Niektóre dania mięsne są nawet przygotowywane przy użyciu szczególnie delikatnej i zdrowej metody gotowania mięsa „Sous Vide”. W wypiekach dużą wagę przywiązuje się do produktów wysokiej jakości. Na przykład słynna francuska czekolada Valrhona jest stosowana w większości ciast. Obiektywnie możemy powiedzieć z przekonaniem, że jest to jedna z naszych ulubionych restauracji i cafeterii.

Barbara

Wiadomość wysłana

Skontaktujemy się z tobą do 24 godzin.